Kullanmakta olduğunuz Yazılımının ,güncel versiyonlara devamlılığınız ve Teknik Destek almaya devam edebilmeniz için zamanında abonelik anlaşmanızı yenilemeniz gerekmektedir.. Bunun yanında düzenli abonelik yapan müşterilerimiz yeni modül alımlarında ya da abonelik anlaşmalarında önemli indirimler alabiliyorken bu hakları da kaybetmenizi istemiyoruz. 

Abonelik anlaşmanıza devam ettiğinizde kullanabileceğiniz imkanları hatırlatmak gerekirse…

–        Kullandığınız yazılımın son versiyonu..

–        Teknik destek

–        Post ile ilgili geliştirmeler

–        Gerektiğinde Yerinde Destek

–        Elemanın ayrılması durumunda ücretsiz eğitim sigortası

–        Özel fiyata Cam paketini ayrı bir kişinin kullanabileceği hale getirme

        –        Yazılımın PORTAL’ı  ile  yeni versiyonlara ücretsiz kullanıcı tarafından ulaşabilme..

Bakım anlaşmalarına , sadece versiyon güncelleme olarak değildir , yurtdışından ve DESİTA tarafından garanti altında olacağınız anlamına da geldiğini unutmayınız.

Abonelik anlaşmasına ara verildiği zaman tüm bu imkanların kullanımı da sonlanıyor. Üstelik daha sonra güncel versiyona geçmek, teknik destek, eğitim almak için tekrar abonelik yapmak istediğinizde arada geçen sürenin bedelleri de alınıyor . Bu önemli detaydan dolayı müşterilerimize bu bilgilendirmenin ulaştığından da emin olmamız gerekiyor. Yazılımlarımızı kullanan müşterilerimizin %90’i bu anlaşmasını devam ettirdiğinden sizlerin bu Abonelik bitişi tarihini kaçırmadığınızdan emin olmak istiyoruz.