SolidCAM Türkiye Yetkili Satıcısı  Desita Yazılım olarak Havuz Boşaltma işlemlerini çok kolay şekilde işleyebilmekteyiz.

Havuz Operasyonlarında modelimizin  işlenecek olan havuzların tabanlarını seçerek,Dilerseniz sabit ölçüde dilerseniz birden farklı ölçülerdeki havuzları  SolidCAM ile tek bir operasyon içerisinde birden fazla havuzu işleyebilmekteyiz.

Havuz Operasyonunu Seçmiş olduğunuz takım ve devir ilerlemelerini kesme stratejisini ayarladıktan sonra bu işlemi daha sonrasında aynı değerler ile kullanmak için  bir şablon olarak kaydederek sonrasında işlemek istediğimiz yüzeylerin üzerine sürükleyerek  hızlı bir şekilde işleyebiliriz.

Havuz Operasyonunda  SolidCAM Yetkili Satıcısı  Desita Yazılım Olarak Çoklu Takım  Seçeneği ile  SolidCAM Kullanıcılarını birden fazla takımı 1  Operasyonu içersinde kullanarak finish operasyonlarında daha hızlı çözümler sunmaktadır.

Profil Operasyonu

SolidCAM Türkiye Yetkili Satıcısı Desita Yazılım olarak Profil işleme operasyonunda seçmiş olduğunuz profili ister içeri veya  dışarı yönder offsetliyebiliyoruz.

Dilersek Takımın  başlangıç noktasını takımın yüzdesel veya birim olarak vermiş olduğumuz değer kadar yerini değiştirebilmekteyiz.

SolidCAM dilersek biz çizğiyi hem başlangıcında hemde bitişinde verdiğimiz değer boyunca genişletebiliriz.Dilersekte giriş ve çıkışlarda yay teğet veya kullanıcı tanımlı olarak vermiş olduğumuz değerler ile giriş ve çıkışlarını ayarlabiliyoruz.

SolidCAM Yetkili Satıcı Desita Yazılım olarak profil operasyonları sayesinde hızlı ve basit şekilde bir çok işlemlerimizi başka bir operasyona ihtiyaç duymaksızın tek bir operasyon ile işlemlerimizi çözümleyebiliyoruz.

Profil operasyonunda offset temizleme seçeneği ile işlemek istediğiniz yüzeylere offset vererek normal profil operasyonunuzdan harici olarak tek yönlü kesimde yaptırabiliriz.

SolidCAM  Yetkili Satıcısı Desita Yazılım olarak offset temizleme seçeneğinde vermiş olduğumuz offset değerini ister tek adımda istersek birden fazla yanımda kullanabilmekteyiz.