Woodwork for Inventor’u Keşfedin

Autodesk in gücü ile sunulan eşsiz bir çözüm Woodwork for inventor CAD CAM …

Desita Yazılım olarak Woodwork for inventor yazılımının Türkiye Distribütör olarak mobilya tasarımcılarına profesyonel cad cam çözümler sunmaktayız.

Autodesk in geniş ürün yelpazesinde kullanıma sunulan Woodwork for inventor ürünümüz mobilya tasarım-imalatcılarına,iç mimarlara,mutfak imalatçılarına çözüm ortağıdır.

Bir paket halinde sunulan ve paket içerisinde AutoCAD in mükemmel teknik resim gücü,inventorün tasarım mükemmelliği, 3ds Max® ın görselleştirme üstünlüğü woodwork for inventor ün birleşimi ile bütünleşik bir ürün olarak hizmet vermektedir.

Tamamen inventor arayüzünde çalışan mobilya sektörünün kütüphane datasını kullanabileceğiniz, otomatik olarak imalat resimleri elde edilen, yüzey modelleme çözümleri eşsiz , modüler imalatta sınırsız bir çözümdür Woodwork for inventor…

Desita Yazılım olarak Woodwork for inventor ile mobilya üreticilerine CNC tezgahlarda hizmet vermekteyiz. Woodwork for inventor 2 eksen,5 esken konumlama ve Simultane,çok eksenli CNC lere post verebilmektedir.

Woodwork for inventor ile Alphacam® (DXF®), WoodWop®, IMAwop®, BiesseWorks® gibi bir çok tezgahta üretim yapabilirsiniz.

3ds Max® çizimlerinizi Woodwork for inventor ile açık üretim resimleri oluşturabilirsiniz.

​Daha önceden oluşturduğunuz 3ds Max® çizimlerinizi Woodwork for inventor ile açabilir bu tasarım datalarınızı imalat için kullanabilirsiniz.

Woodwork for Inventor Arayuz
Woodwork for Inventor Otomatik Teknik Resim Alma

Woodworks for Inventor Dairesel Katı Cogaltma