3D Content Central

Dassault Systems tarafından kurulan sitede SOLIDWORKS kullanıcıları tarafından yüklenmiş tedarikçi sertifikalı 2 ve 3 Boyutlu tasarımlara erişebilir; ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tasarımları indirmeniz için üye olmanız yeterli.Dassault Systems tarafından kurulan sitede SOLIDWORKS kullanıcıları tarafından yüklenmiş tedarikçi sertifikalı 2 ve 3 Boyutlu tasarımlara erişebilir; ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tasarımları indirmeniz için üye olmanız yeterli.

Trace Parts

Yüzlerce tedarikçiye ait CAD modellerine ev sahipliği yapan web sitesinde mekanik parçalardan elektrik ekipmanlarına, hidrolik sistemlerden pnömatik sistemlere ihtiyacınız olan birçok hazır modele ücretsiz erişebilirsiniz.

GrabCAD

Mekanik tasarımlardan mobilyalara, endüstriyel tasarımlardan mücevher tasarımlara kadar 2 milyonun üzerinde ücretsiz CAD model barındıran siteye üye olarak modelleri inceleyebilir; dilerseniz ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

FESTO

Pnömatik sistemler üreten firmanın kendisine ait modellerin 3B CAD tasarımlarını üye olduktan sonra ücretsiz olarak indirebilirsiniz.