CNC İşlemede Devrim Niteliğinde Yöntem

İMachining işleme yönteminin kendi içerisinde Arayüzü ve çıkartmış olduğu benzersiz takım Yolu sizi tamamen yeni bir CNC performans düzeyine çıkartırken , yüzlerce CAM ve CNC operatörünün uzun yıllarda edindiği bilgi ve deneyimini teknoloji ile yakalayın !

Patentli iMachining başarısı taklitlerinden her zaman önde !

Patentli iMachining, küçük çaplardaki işleme takımlarıyla dahi kesme hızınızı artıran ve yüksek sertlikte olan malzemeleri kolayca işleyen ve aynı zamanda takım ömrünü önemli ölçüde uzatan takım yolunda tamamen kusursuzdur .

Bunlara ek olarak , özel iMachining Teknoloji Sihirbazı sayesinde “ilk kesim” başarısını görebilirsiniz. Farklı malzemeler ve CNC makineleri için otomatik, optimum ilerleme ve hız değerleri sağlamaktadır.

SolidCAM’in Devrim Yaratan Eşsiz iMachining Teknolojisi:

 • %70’den fazla CNC işleme zamanı tasarrufu
 • Takım Ömrünü ciddi ölçüde uzatma
 • Patentli Teknoloji Sihirbazı takım yolu, stok malzeme çeşidi , kesici takım türü ve CNC makine özelliklerine göre optimum ilerleme ve devirleri sağlamaktadır. 
 • CNC Frezeleme işlemlerinizde inanılmaz tasarruflar ve artan verimlilik sağlar ve firmanıza son derece yüksek karlar elde eder.
 • Dünya çapında SolidCAM iMachining müşterileri mevcut işlerinde BÜYÜK bir rekabet avantajına sahiptir. Geride kalmayın ! 

iMachining nasıl bir sistemle çalışıyor …

 • iMaching Patentli ve eşsiz “formlu spiralleri ”, akıllı bölge ayırma yöntemi ile , sektördeki en kısa işleme zamanlarını size verir.
 • SolidCAM kesme açısını sürekli olarak minimum ve maksimum değer arasında ayarlanır ve kesme ilerlemesi , kesici takıma sabit mekanik ve ısı dağlımı sağlamak için dinamik olarak ayarlanır , bu sayede size mümkün olan en yüksek Malzeme Kaldırma Hızında en uzun takım ömrünü sağlar.
 • Spiraller, Trokoidal araç yollarından daha yüksek Malzeme Kaldırma Hızına sahip olduğundan, iMachining, spiralleri Trokoidlerden çok daha sık kullanmasını sağlayan çeşitli, patentli stratejiler kullanır.
 • iMachining, takımın aşırı aşınmasınının önüne geçebilmek için titreşimleri otomatik olarak azaltır buna ek olarak büyük olasılıkla maliyetli takım hasarına yol açan ortalarda kalan ince duvarlar oluşturma olasılığını azaltır.
 • Geliştirilmiş kalan malzeme bilgisini (kalan stok) kullanan iMachining, takım giriş ve çıkışlarda tekrar konum hareketlerini önleyerek en yüksek kesici takım işleme seviyesini korur «Havada dolaşmaları» önler.
 • iMachining , tüm takım yollarını analiz eder ve en verimli şekilde takım yollarını gruplandırarak takım yolu hareketlerini azaltır.

Kullanıcıların iMachining Hakkında Tepkisi : “ Tek Kelime ile Kusursuz”

iMaching kullanıcıları , takım tezgahı üreticileri ve kesme takımı üreticilerinin ortak söyledikleri : SOLIDWORKS’e tamamen entegre olan SolidCAM iMachining benzersiz olan ve devrim niteliğindeki CNC kesme yöntemleri ile , sizi ve CNC tezgahınız hayal ettiğinizden çok daha karlı ve rekabetçi kılar.

Sonuç olarak, iMaching tüm vaatleri gerçekte yerine getirerek CNC işlemede GERÇEK DEVRİM’i yaptı. iMachining tarafından gerçekleştirilen çığır açan teknoloji!

iMaching takım yollarını takım kesme açılarını ve ilerleme oranlarını optimize ederek son derece daha hızlı ve daha fazla kesme Z değeri ile işlemeyi mümkün kılan CNC freze takım yolu çıkarmaktadır.

iMachining Teknoloji Sihirbazı , ” ilk parça ” kesiminde başarısını garantiler.Bunun için farklı malzemeler ve CNC makineleri için otomatik, optimum ilerleme ve hız değerleri sağlar.

Ekstra bir tezgah yatırımı yapmadan , en sert malzemlerde dahi , en küçük kesme takımlarını kullanarak daha hızlı ve daha fazla Z dalma ile çalışmak için mevcut CNC tezgahlarınızı rahatlıkla kullanırsınız.