VisualCam,

Desita Yazılım’ın Türkiye Tek Yetkili bayisi olduğu VisualCAM ürünleri kolay kullanıma sahip 2 eksen, 3 eksen kalıpçılık işleme, 4 eksen konumlama ve simultane 5 eksen konumlama ve Simultane özellikleri ile yüzey, katı STL parçaları, kalıpları, profil ve havuz işlemlerde hızlı hesaplama ile işlerinizde kaliteyi arttırın. Sorunsuz post precessorleri ile kesin çözümler elde edin. VisualCAM ile oluşturulan takım yolları kesme-budama işlemeleri yanı sıra kolaylıkla çoğaltma-aynalama döndürme işlemlerini de yapabilirsiniz. Ayrıca dışardan gelen dwg,dxf,step,Iges,parasolid ve daha bir çok data ile çalışma imkanı sunduğu gibi, Inventor ve Solidworks gibi cad programları ile çalışma imkanı sunmaktadır.

  • Makine imalat,
  • Havacılık ve savunma sanayi,
  • Elektrik elektronik,
  • Otomotiv,
  • Döküm,
  • Kalıpçılık,
  • Medikal gibi tüm sektörlerde kullanılmaktadır.


2.5 Eksen Frezeleme

VisualCAM 2,5 Eksen komutlarında HSM işleme seçeneği ile kullanıcılarına %70 zaman kazandırmaktadır. İstenilen noktadan başlama özelliği ile sürekli takım yolu elde edebilirsiniz. Otomatik kontur veya cad data tanıma özelliği ile VisualCAM 2.5 Eksen frezeleme modülü savunma, havacılık, yedek parça, otomotiv gibi seri imalatın bulunduğu bir çok sektörde kullanıcılarına hızlı ve bütünsel çözümler sunar. Bu sektörlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bağlama aparatı ve fixtür tasarımları VisualCAM ’in montaj ortamını kullanma, Inventor konfigürasyonları ve çoklu katılarla çalışma özelliği ile çok daha hızlı ve kontrollü işleme yapmanıza olanak sağlar.

3 Eksen Frezeleme

VisualCAM 3 eksen özelliklerinde Use Spiral Pocketing özelliği ile kaba işlemelerde sürekli spiral hareketler ile soft bir takım yolu elde edebilirsiniz.Ayrıca Always Tool Keep Down özelliği ile kesici takımı bulunduğu Z noktasından kesmeye devam ettirerek hızlı ve güçlü takım yolları elde edebilirsiniz. VisualCAM 3 Eksen frezeleme modülü ile,tasarlamış olduğunuz formlu ve kalıp parçalarını , modeli tanıyarak işler. Programda yer alan ‘’ kalan yerleri işle ‘’ seçeneği ile , parçanın en küçük detaylarına kadar işleme gerçekleştirir. Bu şekilde yüksek işleme kalitesi ve işleme süresinde işlem yapmanıza olanak sağlar.

4 Eksen Frezeleme

VisualCAM 4 eksen konumlama ve eş zamanlı (simultane) kesimler ile tüm kontrol ünitelerine uyumludur. 4 eksende kaba, finish ,yazı yazma ve delik delme işlemlerine çözüm ortağınız olmaktadır. VisualCAM yazılımı ile 4 eksen de takım yolu oluşturma da önemli unsurlardan biri pratik ve profesyonel bir şekilde koordinat düzlemi atmaktır. Ayrıca oluşturduğumuz takım yollarını profesyonel bir şekilde simülasyonda görebilmekteyiz. Desita Yazılım tüm cnc tezgahlara post yazabilen güçlü bir teknik ekibe sahibiz.2 eksen takım yollarını 4 eksen koordinatlara uygulama özelliği veya sadece 4 eksen için oluşturulmuş takım yolları ile güçlü ve başarılı takım yolları oluşturabilirsiniz.

5 Eksen Frezeleme

VisualCAM 5 eksen konumlama ve simultane özelliklerini tüm kontrol ünitelerine uyumlu 5 eksen kesim ile profesyonel çözüm ortağınız. Freze hareketi kontrol stratejileri yanı sıra takım ekseninin oryantasyonu kontrol stratejilerinin kullanılması 5 eksen sürekli işlemenin özelliğini kullanın. Desita Yazılım konusunda uzman kadrosu ile tüm tezgahlara 5 eksen konumlamalı ve simultane post yazabilmektedirler.Visual CAM ürünü ile 5 esken kullanımlarda tezgah kinematiklerini kontrol edebilir ve simülasyon olarak ekran da görebilirsiniz. VisualCAM gerçekci 5 eksen simülasyon özelliği ile sürekli kontrol seçenekleri sunmaktadır

DETAYLI BİLGİ ve İLETİŞİM
GÖNDER
close-link